Przejdź do treści

O Nas

Spółka BIOCHEM-ART została powołana do życia w 2000 roku jako odpowiedź na potrzeby rynku browarniczego (oraz innych działów przemysłu spożywczego) w zakresie specjalistycznych dodatków funkcjonalnych do żywności.

Dostarczamy: preparaty enzymatyczne wspomagające proces produkcji piwa, ekstrakty słodowe, ekstrakty chmielowe oraz wiele innych dodatków funkcjonalnych stosowanych w browarnictwie. Służymy doradztwem i szkoleniami z ich stosowania. Nasze produkty wysyłamy do odbiorców w Polsce i za granicą.

Prowadząc wykłady na Uniwersytetach  i uczestnicząc w konferencjach branżowych, dzielimy się naszą wiedzą a także staramy się stale udoskonalać naszą ofertę.

Dbamy o zdrowie i naturę. Naszą zero-emisyjną bazę zbudowaliśmy w sercu Kaszub, wśród wspaniałej przyrody. Nowoczesna hala umożliwia nam magazynowanie produktów przy spełnieniu norm temperatury i warunków przechowywanie.

Zasada naszego funkcjonowania to bezpośredni kontakt, który buduje zaufanie i trwałe przyjaźnie.

Odtwórz wideo

Nasze marki

BIOCHEM-ART w liczbach

m2 powierzchni magazynowej
0
konferencje
0

Cezary Góral 
mgr inż. Cezary Longin Góral
Właściciel

Ukończył Akademię Rolniczo-Techniczną w Olsztynie (aktualnie Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) na Wydziale Technologii Żywności ze specjalizacją Biotechnologia. Praca magisterska dotyczyła aspektów produkcji piw z dodatkiem owoców.

Pracę zawodową rozpoczął w 1995 roku w Hevelius Brewing Company – Browar w Gdańsku, gdzie po zakończeniu stażu objął stanowisko Kierownika Laboratorium. W okresie pracy w browarze, pełnił także okresowo obowiązki Kierownika Warzelni, Kierownika Fermentacji i Leżakowni oraz Zastępcy Dyrektora ds. Produkcji.

We wrześniu 2000 roku powołał do życia spółkę BIOCHEM-ART, która zajmuje się w szeroko pojętym aspekcie specjalistycznymi dodatkami do żywności.

Nieustannie aktualizuje fachową wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach browarniczych w Polsce i zagranicą.  Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach wykładów na Uniwersytetach oraz spotkaniach branżowych.

Niektóre z najważniejszych osiągnięć:

  • wprowadzenie na rynek produktów enzymatycznych dla browarnictwa firmy DSM i zbudowanie struktury sprzedaży gdzie spółka BIOCHEM-ART stała się wiodącym dostawcą enzymów dla browarów w Polsce;
  • pierwsze światowe wdrożenie enzymatycznej stabilizacji piwa (obecnie tą metodą stabilizuje się ponad 40 % światowej produkcji piwa);

Opinie klientów

Add testimonial description here. Edit and place your own text.

John Doe

Codetic

Add testimonial description here. Edit and place your own text.

John Doe

Codetic

Add testimonial description here. Edit and place your own text.

John Doe

Codetic

Potrzebujesz naszych produktów lub wiedzy?

DAJ NAM ZNAĆ!

Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Siedziba firmy
ul. Elfów 75, 80-180 Gdańsk. NIP: 5832688541

Zakład produkcyjny/magazyn
Kartuska 10, 83-312 Egiertowo