Przejdź do treści
Strona główna » Strategiczna współpraca: BIOCHEM-ART & Krakowska Szkoła Browarnicza

Strategiczna współpraca: BIOCHEM-ART & Krakowska Szkoła Browarnicza

Z ogromnym zadowoleniem informujemy, że firma BIOCHEM-ART wraz z inżynierskich z zakresu browarnictwa – Krakow School of Brewing podpisały list intencyjny w celu strategicznej współpracy. Działania podejmowane w przyszłości będą miały na celu wzajemne promowanie wiedzy browarniczej, analitycznej i wdrożeń nowoczesnych technologii stosowanych w piwowarstwie.

BIOCHEM-ART od wielu lat wspiera inicjatywy Krakowskiej Szkoły Browarniczej między innymi biorąc udział w Szkołach Technologii Fermentacji, prezentując materiały pomocnicze na zajęciach studiów podyplomowych czy inżynierskich z zakresu browarnictwa, i angażując się w różne inicjatywy mające na celu popularyzację wiedzy.
Kontynuując ww. współpracę pragniemy poszerzyć ją o nowe obszary, w związku z tym nawiązujemy długofalowe porozumienie o współpracy, którego symbolem jest podpisanie listu intencyjnego.

Na zdjęciu: Cezary Góral (z lewej) właściciel BIOCHEM-ART i Aleksander Poreda dyrektor Krakowska Szkoła Browarnicza – Krakow School of Brewing

(+48) 58 304-80-77​

Siedziba firmy
ul. Elfów 75, 80-180 Gdańsk. NIP: 5832688541

Zakład produkcyjny/magazyn
Kartuska 10, 83-312 Egiertowo